ORBITAL: Bedava Steam Key

8
ORBITAL
ORBITAL

Bedava steam key köşemizde bugün ghame.ru sitesi kendine yer bulmuş durumda. Ghame.ru sitesi şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına ORBITAL adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunun kodunu almak için yapmanız gereken işlem ise ilk olarak bu bağlantıya tıklayarak dağıtımın yapıldığı siteye girmek. Ardından sağ üst köşedeki butonu kullanarak siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Bu işlemleri yaptıktan sonra sitenin anasayfasına yönlendirileceksiniz. Anasayfada ise Make it indie! yazısının sağ tarafında bulunan Get Key adlı butona tıklayıp ekranda çıkan görevleri yaptığınız zaman oyunun kodunu alabileceksiniz.

Önemli Not: Dağıtımdaki oyunu alabilmek için VK hesabınızın olması gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

ORBITAL Oyunu Hakkında Bilgi

ORBITAL, Ardi Studio tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir uzay oyunudur. Uzayda geçen bu oyunda gezegenleri tehdit eden gök taşları ve çeşitli uzaylı saldırılarını engelleme görevinin bizlere düştüğü bu oyunda oldukça eğleneceğinizden eminiz.

 • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (15 inceleme)
 • Oyunun çıkış tarihi: 24 Temmuz 2016
 • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
 • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
 • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
 • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
 • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat ORBITAL oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

8 YORUMLAR

   • Hocam bir şey sormak istiyorum cs: go ile ilgili bir sürü internette rehber para kazanma şeyleri falan var ben cs yi çoık sevemem açıkçası almaayı da hiç düşünmedim ne bileyim turnuva yayınından falan filan skin düşüyorlar sizce oyunu para kazanmak için almalımııyım mantıklı olur mu arada oynarım ama pro şekilde olmaz ne dersiniz uygun mu burası bilemedim ama sormak istedim

    • Oyunu para kazanmak için kullanıp kazanan çok kişi oluyor. Düşen eşyaları satarak ve skin almazsanız oyuna verdiğinizden çok daha fazlasını rahat kazanırsınız. Ama bu iş zaman alan bir şey. 🙂 Mesela kutuların çıktığı ilk günler size düşerse o gün 20-25 TL bir kazancınız olur.

     • Hocam peki eşyalar nasıl düşecek oynamadan yapmanın yolu var mı?

      Oyun içinde bir harcama yapmam zaten değmez bana göre

      Zaman alması sorun değil almamı ve işe yarayacağını öneriyorsanız alacağım.

     • Eşyaların oynamadan düşmen ihtimali yok 🙂 Oynayacaksınız oyun sonu rastgele şansa göre oyundaki kullanıcılara eşya düşecek. Genel sistem bu şekilde. Bir de her hafta haftalık silah drobu oluyor oradan da her hafta bir silah düşürebilirsiniz ama bu silahlar genelde bir kaç kuruş değerinde oluyor.

 1. ilk defa bir site hesabınızın 30 günden önce oluşturulması gerekmektedir hatası verdi, tamam hesap 30 günlük değil ama pazar banı 2 gün sonra açılacak 1 ay sonrasını gösteriyor 😀

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.