Absoloot: Bedava Steam Key

4
Absoloot
Absoloot

Bedava steam key köşemizde bugün ghame.ru sitesi kendine yer bulmuş durumda. Ghame.ru sitesi şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına Absoloot adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunun kodunu almak için yapmanız gereken işlem ise ilk olarak bu bağlantıya tıklayarak dağıtımın yapıldığı siteye girmek. Ardından sağ üst köşedeki butonu kullanarak siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Bu işlemleri yaptıktan sonra sitenin anasayfasına yönlendirileceksiniz. Anasayfada ise Make it indie! yazısının sağ tarafında bulunan Get Key adlı butona tıklayıp ekranda çıkan görevleri yaptığınız zaman oyunun kodunu alabileceksiniz.

Önemli Not: Dağıtımdaki oyunu alabilmek için VK hesabınızın olması gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Absoloot Oyunu Hakkında Bilgi

Absoloot isimli bu oyun bağımsız yapıc tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Hayalet ve bir takım canavarlarla mahsur kaldığımız zindanlardan çıkmaya çalıştığımız bu oyunda oldukça heyecanlı dakikalar bizleri bekliyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (33 inceleme
  • Oyunun çıkış tarihi: 15 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Absoloot oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

4 YORUMLAR

  1. Attention: Pop-up windows may appear on the site (for example, Google/VK authorisation). Please, unlock pop-up windows on our website for comfortable work. We don’t use pop-up windows for ads.

    Böyle diyor VK’da hesapta var hocam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.