Nuclear Contingency: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Nuclear Contingency
Nuclear Contingency

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Defense of Nuclear Contingency oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Nuclear Contigency or other Amaterasu Games!! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Defense of Egypt Cleopatra Mission Oyunu Hakkında Bilgi

Nuclear Contingency isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera-aksiyon oyunudur. Kendinizi 1960’lı yılların soğu savaş döneminde bir ajan olarak bulduğunuz bu oyunda amacınız size verilen gizli görevleri halletmek, öldürmeniz gerekiyorsa öldürmek, çalmanız gerekirse çalmak, iftira atmanız gerekiyorsa iftira atmak. Kısacası tam bir görev adamı olduğunuz bu oyunda maceradan maceraya koşacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: 9 kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu nedenle herhangi bir yorum yapılamıyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Nuclear Contingency oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.