The Last Hope: Ücretsiz Steam Key

0
The Last Hope
The Last Hope

Bedava steam key köşemizde bugün simplo sitesi bulunmakta. Simplo sitesi şuan için yaptığı oyun dağıtımında The Last Hope oyununa ait olan steam kodlarını herkese ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Yapmanız gereken ise dağıtımın yapıldığı sayfaya bu bağlantıya tıklayarak gitmek. Ardından siteye girdiğinizde ise siteye steam hesabınızla giriş yapın. Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir takım görevler çıkacaktır. Bu görevler oldukça basit; steam grubuna girmek, verilen bir sayfaya girmek, gibi tek tıkla yapılabilecek görevler. Bütün bu görevleri yaptıktan sonra da Claim Your Key butonuna bastığınızda ise oyunun kodu sizlere verilecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyun Hakkında Bilgi

The Last Hope oyunu bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülmüş bir kıyamet sonrası atmosferi oyunudur. Oyunda bitmiş bir insanlığın son umudu olarak ortaya çıkıp insanlığı ve dünyayı kurtarmak adına çeşitli işler yapıyoruz. Teknoloji çağının cesur bir şovalyesi olarak karşımıza çıkan tehlikeleri atlatmamız ve amacımıza ulaşmamız gerekiyor. Oyunun ilk bölümünde çeşitli tehlikelerden kurtulduktan sonra ikinci bölümde bize seçim hakkı veriliyor. Bu bölümde istediğimiz bir ülkeyi seçip kurtarma işine o ülkeden başlayabiliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (36 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Last Hope oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.