League of Legends’ta rün ve takdir sistemine büyük güncelleme

1
League of Legends rün ve takdir sistemi güncellemesi
League of Legends rün ve takdir sistemi güncellemesi

Yıllardır çok büyük bir oyuncu topluluğuna ev sahipliği yapan Riot Games ekibi, League of Legends oyunu için yeni güncellemeler çıkarmaya hız kesmeden devam ediyor. Bildiğiniz üzere sadec karakter ve kostümlerle değişikliklerinde sınırlı kalmayan Riot Games ekibi zaman zaman istemci ve oyun dinamiklerinde de köklü değişiklikler yapıyor. Bu bağlamda geçtiğimiz gün Riot Games ekibi tarafından YouTube üzerinden paylaşılan bir videoda League of Legends oyunu için önümüzdeki günlerde rün ve takdir sisteminde bazı değişikliklerin yapılacağı duyuruldu. Şuan için sadece yapım aşamasında olan bu değişiklikler ile ilgili yapılan açıklamalara ve bu değişiklik için yayınlanan videoya haberimizin sonunda ulaşabilirsiniz.

Ek olarak sizlere videoda bahsedilen konular için geniş bir özet geçmek gerekirse; Sahip olduğu oyuncu topluluğuna daha iyi ve keyifli bir oyun deneyimi sunmayı en büyük önceliği haline getirmiş olan Riot Games ekibi, yayınlamış olduğu bu videoyla çok yakında League of Legends oyuncularına sunacağı yeniliklere dair oldukça önemli ipuçlarını paylaştı. Yapmış olduğu  açıklama ile Riot Games ekibi özellikle oyuncuların en çok kullandığı rünler, kabiliyetler ve takdir sistemi üzerinde yapacağı yeni düzenlemeler ile oyuncuların oyun içindeki terciherini kolaylaştırmayı hedeflyor. Buna ek olarak oyundaki stratejik derinliği daha fazla arttırmak isteyen Riot Games aynı zamanda oyuncularına çok daha zengin bir takdir olanağı sunmayı hedefliyor.

Sözünü ettiğimiz rünler, kabiliyetler ve takdir sistemi üzerindeki yenilikleri kapsayan bu güncellemelerin 2017 yılının Kasım ayındak sezonu öncesi bir dönemde oyuncuların beğenisine sunulması hedefleniyor. Planlanan güncellemelere dair daha detaylı bilgi almak isterseniz Riot Games tarafından geçtiğimiz gün yayınlanan videoya göz atabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.