LawBreakers: Ücretsiz Steam Beta Key (Yeni Dağıtım)

1
LawBreakers
LawBreakers

İlk dağıtımı kaçıran ve büyük üzüntü duyan arkadaşlar adına ikinci bir şans.

Ücretsiz steam key köşemizde bugün woobox sitesi bizleri karşılıyor. Şuan için woobox sitesi LawBreakersoyununa ait steam beta keyini ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlemler şu yönde, ilk olarak bu bağlantıya tıklayıp siteye giriş yapıyoruz. Siteye girer girmez aşağıya doğru iniyoruz, sitenin bizden yapmasını istediği görevleri yapıyoruz. Bunlar twitter takibi vb. görevler. Daha sonra alttaki 17 yaşımın üzerindeyim tikini işaretleyip mail adresimizi girdikten sonra Submit + Get Your Key botununa basıyoruz. Bu işlemlerin ardından LawBreakers oyununa ait steam beta keyi ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

LawBreakers Oyunu Hakkında Bilgi

LawBreakers Boss Key Productions firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan çok oyunculu aksiyon, fps oyunudur. Rekabetçi sistemli olan bu oyunda bir mekanda iki farklı takım ve her takımın kendine has özellikleri bulunan birer oyuncuları oluyor. İki takımın kıyasıya mücadele ettiği bu alanda amacımız karşı takımı saf dışı bırakıp haritayı kazanmak.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 8 Ağustos 2017 tarihind tam çıkışını gerçekleştirecek.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. LawBreakers oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.