KnightShift: Ücretsiz Steam Oyunu

0
KnightShift
KnightShift

Ücretsz steam oyunu köşemizde dlh.net sitesi bulunmakta. Site şuan için Kinghtshift oyununu ücretsiz olarak dağıtmakta. Oyunu almak için: Bu adrese gidip siteye üye değilseniz üye oluyoruz. Üye olma işlemi en kısa facebook üzerinden giriş yap denilerek gerçekleştirilebilir. Böylece bir kaç saniye içerisinde üye olmuş olursunuz. Daha sonra oyunun dağıtıldığı sayfaya gidip oyun resminin altındaki “Like” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Like butonuna tıkladıktan sonra site sizin robot olup olmadığınızı kontrol etmek isteyecektir. Eğer pek ingilizce bilmiyorsanız hemen testi geçme yolunu size verelim. Robot doğrulama kodunu geçmek için karşınıza çıkan ekrandaki en küçük kareye tıklayacaksınız. Tabi tıklayacağınız bu karenin rengi de önemli. Tıklayacağınız karenin rengini doğrulama sayfasında üst kısımda bulunan yazıdan öğrenebilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Kinghtshift Oyunu Hakkında Bilgi

KnightShift, eski yılların efsanesi konumunda bulunan bir rol yapma oyunudur. 2003 yılında oyun dünyasına giriş yaparak o yıllarda oldukça büyük bir ses getirmeyi başaran bu yapımda genel amacımız ineklerden sağdığımız sütleri kullanarak ev, kışla, büyücü şatosu gibi yerleri açarak elimizde kullanabileceğimiz birçok askerin kilidini açmak. Ardından bu askerler ile çeşitli maceralara atıldığımız bu oyun nostalji yaşamak isteyen kullanıcılara ilaç gibi gelecektir.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (163 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 31 Aralık 2003
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.