Nikopol Secrets of the Immortals

0
Nikopol Secrets of the Immortals
Nikopol Secrets of the Immortals

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Nikopol Secrets of the Immortals oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Nikopol Secrets of the Immortals Oyunu Hakkında Bilgi

Geliştirici ve yayımcısı olan ASGames ekibi tarafından oyun dünyasına sunulan Nikopol Secrets of the Immortals bir bilim kurgu oyunudur. Büyük bir araştırma yaptığımız bir ortamda beklenmedik sorunlar yaşadığımız bu oyunda hayatta kalmaya ve ekibimizi kurtarmaya çalışıyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 14 Eylül 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Torsion oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikTop Trumps Turbo
Sonraki İçerikBattlerite Razer Serpent Mount (DLC)

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.