Shadow of the Tomb Raider ile ilgili yeni gelişmeler var

1

Yıllardır Lara Croft ile büyük bir maceraya atıldığımız serinin son oyunu Rise of the Tomb Raider sonrası yeni bir macera arayışında olduğumuz bu dönemlerde Lara Croft için yeni ve güzel haberler gelmeye devam ediyor. Yeni oyun hakkında ilk olarak 2016 yılının sonlarına doğru firmadaki bir çalışanın bilgisayarından logosu sızdırılan Shadow of the Tomb Raider ile ilgili yeni gelişmeler ve görseller oyun dünyasına bomba gibi düştü.

Daha önceden de bildiğiniz üzere hakkında bolca iddia ve dedikodu ortaya atılan ve çoğu oyuncunun E3 2017 oyun fuarında duyurulmasını beklediği Tomb Raider, bildiğiniz gibi ne yazık ki E3 2017 fuarında oyuncuların beğenisine sunulmamıştı. Gizemini halen sürdüren Tomb Raider serisinin yeni oyununun ise şuan için ne zaman duyurulacağını kestirmek gerçekten de çok zor. Yine de tüm bu yaşananlara rağmen geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni konsept tasarımlarını incelediğimizde serinin yeni oyununun en azından bir süredir yapım aşamasında olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni görüntüleri incelediğimizde oyunun logosunun farklı tasarımları ve Storyboard benzeri çizimleri gördüğümüzü söyleyebiliriz. Geçtiğimiz gün itibariyle şirket çalışanın bilgisayarından sızdırılan yeni görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz. Sizce Tomb Raider serisinin en yeni oyunu Shadow of the Tomb Raider 2018 yılında oyuncularla buluşabilir mi? Bu konu hakkındaki tahmin ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider sızdırılan görsel

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.