The Division Bu Hafta Sonu İçin Ücretsiz

1
The Division

Ubisoft firması tarafından oyun dünyasına kazandırılan açık dünya savaş oyunu olan The Division, bu hafta sonu için Xbox One, Playstation 4 ve PC için ücretsiz oluyor. Bildiğiniz üzere çok büyük umutlarla Ubisoft firması tarafından oyun piyasasına sürülen muhteşem açık dünya oyunu The Division daha önceki zamanlarda da oyunculara ücretsiz olarak sunulmuştu. Geliştiriciliğini Massive Entertainment üstlenen ve Ubisoft firması tarafından oyun dünyasına sürülen The Division ne yazık ki beklenen başarıyı sağlayamadı. Aslında bildiğiniz üzere tanıtımının yapıldığı günden itibaren oyun dünyasında büyük yankı uyandırmayı başaran The Division oyununu Massive Entertainment tarafından geçtiğimiz gün yapılan açıklamaya göre bu hafta sonuna özel ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay Tom Clany’s The Division oyunu yine ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştu. Eğer geçen ay ücretsiz sunulan bu oyunu indirip kütüphanenizden silmediyseniz şuan için herhangi bir indirme işlemine gerek duymadan oyunu direkt olarak oynayabilirsiniz. Ek olarak oyunu ücretsiz bir şekilde oynadığınızda bütün oyun verilerinizin kaydedildiğini ve oyunu satın alırsanız bu verilerle oynayabileceğini sizlere belirtmekte fayda var.

Ücretsiz The Division oyunu etkinliğinin süresi ise bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterecektir. Bölgelere göre yayınlanan gün ve saat planına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

the-division-3Bu etkinlik PC platformu için 4 Mayıs 2017 tarihinde başlayıp 7 Mayıs 2017 tarihinde bitiyor. Bu etkinlik PlayStation 4 ve Xbox One platformları için ise  4 Mayıs 2017 tarihinde başlayıp 8 Mayıs 2017 tarihinde sona eriyor. Buna ek olarak oyundan keyif alırsanız bu oyuu etkinlik süresi boyunca %60 indirimle satın alabilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.