Life is Strange: Before the Storm’dan 20 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

2
Life is Strange Before the Storm oynanış videosu
Oldukça ilgi çekici.

İlk oyununun oldukça farklı olması, kendine özel grafikleri ve atmosferi, karakterlerin ilgi çekiciliği, önümüze sunmuş olduğu seçimlerle oldukça farklı bir yola girmemizi sağlayan Life is Strange, bu özellikleri nedeniyle oyuncular tarafından oldukça fazla sevilmiş, macera oyunları arasında türünün en başarılı örneklerinin içerisinde kendine yer bulmuştu. Geçtiğimiz gün sizlere haberini yaptığımız Life is Strange: Before the Storm, sonunda resmi olarak duyuruldu! haberinin ardından bugün yapımcı firma tarafından Life is Strange: Before the Storm için E3 2017’e özel 20 dakikalık bir oynanış videosu bizlerle paylaşıldı.

Yayımlanan oynanış videosuyla yine ilgimizi oldukça çekmeyi başaran sevilen oyun Life is Strange: Before the Storm, bizlere yine oldukça ilginç seçimler yaptırarak merak dolu bir hikayeye girmemizi olanak sağlayacak gibi gözüküyor. E3 2017 etkinliklerinin şerefine yayımlanan 20 dakikalık oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

2 YORUMLAR

  1. videoyu izledim ilk oyundaki aynı oynanış mantığı devam ediyor. ama zamanı geri alamıyoruz chloe olunca doğal olarak. bunun pek bir çekiciliği yok. zaten gelecek te belli yaptığımız kararlarneyi etkileyecek ilk oyunda her şey belli…

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.