Journey To The Center Of The Earth: Bedava Steam Key

0
Journey To The Center Of The Earth
Journey To The Center Of The Earth

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Journey to the Center of the Earth oyununa ait kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Journey to the Center of the Earth butonuna tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyun Hakkında Bilgi

Journey To The Center Of The Earth oyunu bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen bir macera, bulmaca oyunudur. Oyunun adı gibi amacımız dünyanın merkezine yolculuk yapmak. Tabi bu yolculuğu yaparken karşımıza bir takım engeller çıkıyor ve amacımız bu engelleri aşmak oluyor. Bazen bizleri zorlayan bulmacaları çözmemiz bazen de düşmanlardan kaçmamız gereken bu oyun güzel müzikleriyle oyuncularını etkiliyor.

Oyuna ait incelemeler: 3 Kullanıcı İncelemesi

Oyunun çıkış tarihi: 23 Eylül 2015

Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet

Oyunun steam başarımları var mı: Hayır

Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Journey To The Center Of The Earth oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.