Humble Capcom Rising Paketi

1
Humble Capcom Rising Bundle
Humble Capcom Rising Bundle

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. Yıllardır oyunculara sunduğu muhteşem paketleriyle çok düşük ücretlere oldukça güzel oyunlara sahip olmamızı sağlayan HumbleBundle bu hafta oldukça yine her zaman olduğu gibi yeni ve güzel yapımlarla karşımıza çıkıyor. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz.Humble Capcom Rising Paketi 11 Temmuz 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.Yayınlanan Humble Capcom Rising Paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi 1 dolarlık oyun paketi bekliyor bu pakette neler var ?

1$

Bu hafta bir dolarlık pakette üç oyun bizleri bekliyor durumda. Humblebundle sitesine bir dolar verip alışveriş yaptığınız takdirde ise STRIDER™ , Umbrella Corps™ ve DmC: Devil May Cry oyunlarına sahip olmuş olacaksınız. Verilen bu oyunların dördünün de oyuncular tarafından oldukça beğenildiği söyleyebiliriz.

BTA

BTA şuan için 7.28 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak BTA içeriğinin fiyatları yükseliyor. Gelelim paketin içeriğine. BTA paketini satın aldığımızda bize 1 dolarlık paketteki oyunları yani STRIDER™ , Umbrella Corps™ ve DmC: Devil May Cry oyunlarını ve bu oyunlara ek olarak Umbrella Corps™ Deluxe Edition Upgrade Pack, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD REMASTER, Resident Evil 0 HD REMASTER ve Resident Evil 6 oyunlarına sahip olacaksınız.

12$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 12 dolardan satılmakta. 12 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek olarak Dead Rising 2 ve Dead Rising 3: Apocalypse Edition oyunlarına sahip oluyoruz. İşin aslına bakılırsa siteye 12 dolar verip alışveriş yaptığımızda ekranda gördüğümüz bütün oyunlara sahip olmuş oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Capcom Rising Bundle yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.