Escape Doodland: Bedava Steam Beta Keyi

9
Escape Doodland
Escape Doodland

Ücretsiz steam oyunu köşemizde escapedoodland sitesi var. Site şuan için Escape Doodland oyununa ait steam beta kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip aşağıdaki kutucuğa ad soyad ve email adresinizi yazmak ve ardından Subscribe to list! adlı butona tıklamak. Daha sonra sizin vermiş olduğunuz email adresinize katılımınızı onaylamanızı isteyen bir mail gelecek. Gelen maildeki linke tıklayarak beta programına katılımızını onayladıktan sonra site oyuna ait beta kodlarını mail adresinize atacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Escape Doodland Oyunu Hakkında Bilgi

Escape Doodland isimli oyun appSide Down ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış olan macera oyunudur. Oldukça hoş grafikleri olan iki boyutlu bir oyun olan Escape Doodland oyununda ülkemizdeki vatandaşları kurtarmak adına kıyasıya bir mücadele veriyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 2018 yılının ilk çeyreği çıkması bekleniyor.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu ve Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Escape Doodland oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

9 YORUMLAR

  1. SAYIN YÖNETİCİLER YORUMLAR ÇOK GEÇ ONAYLANIYOR MALESEF VE YARDIM ALMAKTA ZORLANIYORUZ KODLAR BİTMİŞ FALAN OLUYOR ONAYLAMA İŞİNİ KAPATMANIZI OTOMATİK YORUMLARIN YAYIMLANMASINI İSTİYORUM GERÇEKTEN ÇOK İYİ OLUR KÜFÜRLÜ YORUM FALAN ATILIR DİYORSUNUZ BELKİ AMA BÖYLE ÇOK DAHA KÖTÜ EMİN OLUN BUNU ONAYLAMAYIN TABİİ Kİ SADECE ÖNERİ TŞK EDERİM EKİBİNİZE

    • Selamlar, yaşanan bu durumun farkındayız fakat çok sayıda alakasız bir şekilde p*rno, w*arez ve reklam yorumları alıyoruz. Yönetici onayı yapmadığımız takdirde siz kullanıcılar için yorumlar gerçekten rahatsız edici olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.