Robowars: Bedava Steam Key

0
Robowars
Robowars

Ücretsiz steam key köşemizde bugün woobox sitesi bizleri karşılıyor. Şuan için woobox sitesi Robowars oyununa ait 50.000 adet steam keyini ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlemler şu yönde, ilk olarak bu bağlantıya tıklayıp siteye giriş yapıyoruz. Siteye girer girmez burada bize doğum tarihimizi soruyor, buraya doğum tarihimizi giriyoruz ve confirm butonuna basıyoruz. Dikkat burada yaşımızı 13’den büyük girmemiz gerekiyor. Daha sonra işlemleri bitirdiğimzde alt kutucuğa mail adresimizi girip ilgili sosyal medya hesaplarını beğendikten sonra Enter butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Son olarak woobox sitesinin bazen keyleri vermediği oluyor, zaman zaman tekrar deneme yaparak keyleri alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Robowars Oyunu Hakkında Bilgi

Robowars isimli bu oyun N-Game Studios kibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/strateji oyunudur. Deniz savaşlarının oldukça yoğun yaşandığı bu oyunda yapmış olduğumuz her hamlenin ileride büyük sonuçları oluyor ve bu yüzden uyguladığımız hamleleri dikkatle seçmemiz gerekiyor.
  • Oyuna ait incelemeler:Olumsuz (10 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 24 Ekim 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Robowars oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta. Zaten oyun için dil dosyasına gerek kalmamakta, pek fazla bir dil isteyen yapısı yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.