Heli Heroes: Ücretsiz Steam Oyunu

7
Heli Heroes
Heli Heroes

Ücretsz steam oyunu köşemizde dlh.net sitesi bulunmakta. Site şuan için Heli Heroes oyununu ücretsiz olarak dağıtmakta. Oyunu almak için: Bu adrese gidip siteye üye değilseniz üye oluyoruz. Üye olma işlemi en kısa facebook üzerinden giriş yap denilerek gerçekleştirilebilir. Böylece bir kaç saniye içerisinde üye olmuş olursunuz. Daha sonra oyunun dağıtıldığı sayfaya gidip oyun resminin altındaki “Like” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Like butonuna tıkladıktan sonra site sizin robot olup olmadığınızı kontrol etmek isteyecektir. Eğer pek ingilizce bilmiyorsanız hemen testi geçme yolunu size verelim. Robot doğrulama kodunu geçmek için karşınıza çıkan ekrandaki en küçük kareye tıklayacaksınız. Tabi tıklayacağınız bu karenin rengi de önemli. Tıklayacağınız karenin rengini doğrulama sayfasında üst kısımda bulunan yazıdan öğrenebilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Heli Heroes Oyunu Hakkında Bilgi

Heli Heroes isimli bu oyun Reality Pump ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılan bir aksiyon oyunudur. Kendimize özel savunma binaları ve sistemleri kurduğumuz bu oyunda düşman saldırılarına karşı koymaya çalışıp ardından düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (53 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 120 Ocak 2002
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.