Earth 2160: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Earth 2160
Earth 2160

Ücretsz steam oyunu köşemizde dlh.net sitesi bulunmakta. Site şuan için Earth 2160 oyununu ücretsiz olarak dağıtmakta. Oyunu almak için: Bu adrese gidip siteye üye değilseniz üye oluyoruz. Üye olma işlemi en kısa facebook üzerinden giriş yap denilerek gerçekleştirilebilir. Böylece bir kaç saniye içerisinde üye olmuş olursunuz. Daha sonra oyunun dağıtıldığı sayfaya gidip oyun resminin altındaki “Like” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Like butonuna tıkladıktan sonra site sizin robot olup olmadığınızı kontrol etmek isteyecektir. Eğer pek ingilizce bilmiyorsanız hemen testi geçme yolunu size verelim. Robot doğrulama kodunu geçmek için karşınıza çıkan ekrandaki en küçük kareye tıklayacaksınız. Tabi tıklayacağınız bu karenin rengi de önemli. Tıklayacağınız karenin rengini doğrulama sayfasında üst kısımda bulunan yazıdan öğrenebilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Earth 2160 Oyunu Hakkında Bilgi

Earth 2160 isimli bu oyun Reality Pump Studios ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir strateji, bilim-kurgu oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere uzak gelecekteki dünyanın halini ve yaşanan savaşların içerisinde kendimizi bulacağımız bu oyunda yapacağımız hamleleri oldukça dikkatli seçmeli, kimlerle dost kimlerle düşman olacağımıza akıllı bir şekilde karar vermeliyiz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (378 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Nisan 2006
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.