Defense of Egypt Cleopatra Mission: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Defense of Egypt Cleopatra Mission
Defense of Egypt Cleopatra Mission

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Defense of Egypt Cleopatra Mission oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Defense of Egypt Cleopatra Mission! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Defense of Egypt Cleopatra Mission Oyunu Hakkında Bilgi

Defense of Egypt Cleopatra Mission bizlere özlemiş olduğumuz Age Of Empires deneyimini bir nebze de olsun yaşatmayı başarmış olan bir strateji oyunudur. Antik mısır zamanında geçen bu oyunda mısır kralını kontrol ederek kulemize karşı gelen saldırıları geri püskürtme ve savunma işlemlerini yapıyoruz. Tek oyuncu olarak yapay zekaya karşı oynanan bu oyunda daha gelişmiş bir yapay zeka sayesinde daha fazla zevk alacağınızı sizlere söylemek isteriz.
  • Oyuna ait incelemeler: 5 kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu nedenle yorum yapılamıyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Defense of Egypt Cleopatra Mission oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.