Timore Inferno: Ücretsiz Steam Key

0
Timore Inferno

Ücretiz steam kodları köşemizde bugün bizleri prys.ga sitesi karşılıyor. Şuan için prys.ga sitesi üyelerine özel Timore Inferno oyununa ait steam kodlarını dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak oyunların dağıtımının yapıldığı bu adrese giderek siteye üye olma işlemini gerçekleştirelim. Siteye üye olduktan sonra ise yine dağıtımın yapıldığı bu sayfaya gidelim. Bu sayfaa geldikten sonra steam ve twitter hesabınızı siteye tanıtmayı unutmayın. Daha sonra ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyecek bu görevleri sırası ile yapıp daha sonra sağ tarafta bulunan Check tuşuna basarak sitenin görevleri yaptığımızı onaylatmasını sağlayalım. Bu şekild tüm görevleri yapıp check işlemlerini bitirdiğimizde dağıtılan oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Timore Inferno Oyunu Hakkında Bilgi

Timore Inferno isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir korku oyunudur. Gerçekle hayal dünyası içerisinde yer alan bu oyunda gece gizemli ve korkunç olayların olduğu bir mekanda kendimizi çaresiz olarak buluyoruz. Amacımız ise sabah olmadan düşmanlarımızdan kurtulup bu korkunç mekandan bir an önce kurtulmak. Gerilimli dakikalar yaşacağınız bu oyunu fazla yüksek sesle oynamamanızı öneririz. Zira oyunun sesleri ciddi anlamda rahatsız edici.

  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Timore Inferno oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.