Forge of Gods Promote Pack: Ücretsiz Steam DLC’si

2
Forge of Gods Promote pack
Forge of Gods Promote Pack

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Forge of Gods  oyununa ait Promote Pack DLC kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Deceit! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Forge of Gods Oyunu Hakkında Bilgi

Forge of Gods Panoramik Inc firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir RPG oyunudur. Kendimizi çoklu oyun dünyasında kartlarla bir strateji savaşının içinde bulduğumuz bu oyunda yaptığımız her hamlenin domino taşı gibi her şeyi etkileyerek bütün her şeyimize mal olabileceğini düşünerek oynamamız gereken bu oyun bizlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Şuan için steamda oynaması ücretsiz olan bu oyunun parayla satılan ek paketini ise yukarıdaki dağıtımdan faydanalarak ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Son olarak aldığınız DLC’yi aktif etmek için oyunu steam hesabınıza eklemeniz gerekmektedir. Onun için buraya tıklayıp oyunu oyna butonuna tıklayarak bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler:Çoğunlukla Olumlu (2,159 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Mayıs 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Forge of Gods oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.