Fallout 4: Game of the Year Edition geliyor

2
fallout 4 game of the year edition
Fallout 4 Game of The Year Edition

Fallout hayranlarının uzun süredir beklediği Fallout 4, çıktığı yılda oyuncularda oldukça farklı düşünceler uyandırarak sürkli olarak bu oyun iyi mi yoksa kötü mü şeklinde düşünmemize neden olmayı başaran bir oyun olarak karşımıza gelmişti. Seriyi bilenlerin rahatlıkla farkettiği üzere asıl Fallout oyunlarından oldukça farklı bir yapıda karşımıza gelen Fallout 4, bu değişiklikten dolayı çoğu oyuncunun tepkisini ve kötü yorumlarını kazanmıştı. Fakat bazı oyuncular ise Fallout 4 oyununa eleştirel yaklaşan diğer oyunculara nazaran Fallout 4 için yılın oyunu şeklinde sıfatlar kullandılar.

Her şeye rağmen şuan için anlaşıldığı üzere Fallout 4 oyunu oyuncular tarafından fazlasıyla sevilmiş olacak ki Bethesda firması önümüzdeki Eylül ayında Fallout 4: Game of the Year Edition’ı mağazalara sürmeye hazırlanıyor. GOTY versiyonunun özelliklerine baktığımızda normal Fallout 4 oyunundan grafiksel anlamda oldukça gelişmiş olduğunu görüyoruz. Buna ek olarak Fallout 4 GOTY versiyonunda oyuncular tarafından yapılmış olan modlar bedavaya kullanılacak ve bu versiyonda birçok ek içerik bizleri bekliyor olacak.

Bütün bunlara ek olarak Fallout 4 GOTY Edition içerisinde şu ana kadar çıkmış altı büyük eklentiyi barındıracak. Bu altı büyük eklenti ise sırasıyla; Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron olarak karşımıza çıkıyor. Amerika’da sadece 4 tane ayrı Pip-Boy versiyonu ile çıkacak olan Fallout 4 Game of the Year Edition, yaklaşık olarak 100 dolar gibi bir fiyatla mağazdaki yerini almaya hazırlanıyor. Son olarak Fallout 4: Game of the Year Edition, 26 Eylül 2017 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için mağazadaki yerini almış olacak.

2 YORUMLAR

  1. diğer goty ve normal oyunlara baktığımızda grafiksel fark yokken bunda böyle olması hiç hoş olmamış. iyice paragöz oluyor bu oyun firmaları yakında satışlar şöyle: aynı oyunun düşük grafiklisi 200 tl orta grafiklisi 250 yüksek 300.. bunları boşverın ultrada oynayın o da 400 tl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.