FIFA 18’in ilk videosu bugün geliyor

1
FIFA 18'in ilk videosu geliyor!
FIFA 18'in ilk videosu geliyor!

Geçtiğimiz yıl oyun piyasasına sürdüğü FIFA 17 oyunu ile eski oyunlarına göre pek bir gelişim gösteremeyen FIFA serisinden bu nedenle, bu yıl umutlar oldukça fazla. Peki çoğu oyuncu için en iyi futbol oyunu konumunda olan oyunun son halkası, yani FIFA 18 resmi olarak ne zaman duyurulacak?

Bu konuyla alakalı olarak bugün FIFA serisinin sosyal medya hesapları tarafından oyunculara bir açıklama yapıldı. Sosyal medya hesapları tarafından yapılan bu açıklamaya göre FIFA 18’in ilk videosu ve detayları bugün ilerleyen saatlerde bizlerle olacak. FIFA 18 oyununun duyuru videosundan sonra daha fazla detaylara da tabii ki E3 2017 fuarınde ve bunun hemen öncesinde EA Games’in bir klasik olarak yapacağı EA Play etkinliğinde kavuşacağız.

Şuan için sadece hikaye modunun devam ettiği bilinen FIFA 18 için başka ne gibi değişikliklerin uygulandığı ise şuan oyuncular tarafından büyük bir merak konusu. Bakalım bugün videosu yayınlanacak olan FIFA 18’de bizleri neler bekliyor. FIFA 18’in sistem gereksinimlerini bekleyen kullanıcılara ise oyunun sistem gereksinimlerinin bu videoda yayınlacağını düşünmediğimizi belirtmek isteriz. İlerleyen saatlerde video yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.