Bethesda’nın yeni oyunu Starfield olabilir

1
Bethesda Starfield
Bethesda'dan Starfield bombası gelebilir.

E3 2017 fuarına sayılı günler kala tüm büyük oyun firmalarında olduğu gibi Bethesda’nın da ses getirecek duyurular yapması bekleniyor. Bildiğiniz gibi devam eden oyun serilerinin dışında yeni bir IP duyurmasına da neredeyse kesin olarak bakılan Bethesda ile ilgili bugün oldukça ilginç ve merak uyandıran bir iddia ortaya atıldı.

Sağlam bir kaynaktan ortaya atılan iddialara göre Bethesda, E3 2017 fuarında yepyeni bir oyunun duyurusunu gerçekleştirerek oyuncuların dikkatini çekmeyi hedefliyor. Şuan için kod adının Starfield olarak belirtildiği bu oyun hakkında fazla detaylı olmasa da bir takım bilgiler ortaya çıkmış durumda. 4Chan adlı oldukça büyük bir websitesinde yer alan bilgilere göre Starfield kod adlı bu oyun RPG türünde olacak ve Sci-Fiatmosferini kendisine tema olarak benimseyecekmiş. Buna ek olarak yeni oyunun Fallout ve Elder Scrolls serilerinden bildiğimiz bazı dinamikleri de içerisinde barındıracağı belirtilmiş.

Son olarak E3 2017 fuarında Fallout 4 VR gibi farklı oyunları da oyuncuların beğenisine sunacak olan Bethesda sunumunda, oyunculara New Vegas gibi yeni bir Fallout oyununun duyurulabileceği de konuşulan konular arasında yer alıyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.