God of War’u, Facebook üzerinden oynamak mümkün

5
God of War Messenger Oyununu şimdi oynayabilirsiniz!

Oyuncuların uzun zamandır takip ettiği ünlü firma Santa Monica, bildiğiniz üzere God of War ile birlikte PlayStation 4 platformuna büyük bir giriş yapmak için son hazırlıklarını sürdürüyor. Oyunun çıkış zamanına oldukça az kaldığı bu günlerde reklam kampanyalarına tüm hızıyla devam eden Sony, Facebook Messenger‘a entegre ettiği bir bot sayesinde oyuncuları Atreus’un mini hikayesine davet ediyor. Metin tabanlı bir şekilde oynanabilen hikaye tabanlı oyunun ilk başlarında Atreus’un annesi, Atreus’a yay ve ok kullanmayı öğretiyor. Her bir bulmacanın çözümü sonrasında oyuncuların Atreus’un bulunduğu bir çizim kazanması olayının gerçekleştiği oyunda oyuncular toplam sekiz adet çizime sahip olabiliyor.

God of War ne zaman çıkacak?

Eğer yeteri kadar İngilizce bildiğinizi düşünüyor ve bilginize güveniyorsanız oyunu hiç vakit kaydetmeden oynamanızı öneriyoruz. Zira geliştiricilerin özenle hazırlmış olduğu Messenger botunun kendisinden beklenmeyecek derecede zeki cevaplar vermesi sizleri büyük ölçüde şaşırtacak. 20 Nisan 2018 tarihinde sadece PlayStation 4 platformu için oyun dünyasına giriş yapacak God of War’u oynarken kendimizi Nors mitolojisinin derinliklerinde bulacağız.

Facebook üzerinden God of War nasıl oynanılır?

Santa Monica ve Sony firmasının iş birliği ile hazırlanmış olan God of War’un facebook botuna bu adres üzerinden rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Botun yönlendirmesi sayesinde kendinizi muhteşem bir Nors mitolojisi hikayesinin içerisinde bulduğunuz bu oyunda vereceğiniz cevaplar hikayeyi şekillendirme açısından oldukça önemli bir konumda olacak. Örnek olarak Steam Rehberi ekibinin oynamış olduğu oyuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

God of War Facebook Oyunu
God of War Facebook Oyunu

God of War Steam’e gelecek mi?

Birçok bilgisayar oyuncununun God of War oyununun Steam versiyonunun beklediğinin farkındayız. Biz de sizler tarafından gelen bu soruyu cevaplandırmak hakkında bir açıklama gereği duyduk. Oyunun yapımcı firması Santa Monica’ın yapmış olduğu açıklamaya göre oyun sadece PS4 platformuna gelecek. Yani şu an için God of War oyununun Steam‘e gelmesi pek mümkün gözükmüyor.

5 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.