Drift Streets Japan

0
Drift Streets Japan
Drift Streets Japan

Ücretsiz steam oyunu köşemizde dupedornot sitesi var. Site şuan için Drift Streets Japan oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Drift Streets Japan butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Not: Verilen görevdeki reklamlarla uğraşmamanız için direkt olarak grup linklerini buradan paylaşıyoruz. Bu gruplara steam üzerinden üye olursanız kodu alabilirsiniz.

Grup 1 ve Grup 2

Not: Bazı verilen kodlar kullanılmış olabiliyor. Dupedornot sitesi böyle bazı komiklikler ve trollemeler yapabiliyor.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Drift Streets Japan Oyunu Hakkında Bilgi

Drift Streets Japan oyunu, JDM4İK ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Bu oyunda güzel otomobillerinizi geliştirerek sokak yarışları yapabiliyorsunuz. Gerçekci ve grafik açısından güzel olan bu oyunu oynamanızı tercih ediyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (2,017 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Aralık 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Drift Streets Japan oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.