Dreamhack Winter 2017 eleme davetlileri açıklandı!

1
Dreamhack Winter 2017

Cs Go severlerin uzun bir süredir sabırsızlıkla beklemiş olduğu Dreamhack Winter 2017 turnuvasının eleme davetlileri sonunda belli oldu. Bildiğiniz üzere büyük turnuvada şu an için 8 takım bulunuyor ve bu 8 takım grup aşaması olmadan direkt çeyrek final maçlarıyla turnuvaya dahil olacak. Direkt olarak çeyrek final üzerinden turnuvaya katılım sağlayacak 8 takımdan 6 tanesi belli fakat geriye kalan 2 takım ise elemeler sonucu belli olacak. Tabi ki bu diğer 2 takım arasına girmek için temsilcimiz Space Soldiers’in Dreamhack’e davet edilip edilmediğini hemen merak ettiğinizi biliyoruz, fakat merak etmeyin ünlü temsilci takımımız Dreamhack’e davet edildi.

Space Soldiers DreamHack 2017
Space Soldiers DreamHack 2017

Bildiğiniz üzere güncelenen son sıralamada Avrupa Elemelerinde Dünya’nın 19. en iyi takımı konumuna gelen ünlü temsilcimiz Space Soldiers başta olmak üzere, kadrosuna Seized’i katarak büyük güç elde eden FlipSid3 Tactics ve Woxic’in takımı olarak bilinen Hellraisers takımı da turnuvaya davet edilen takımlar arasında kendine yer bulmuş durumda. Yine aynı zamanda Mert ‘REOVA’ Bayraklı‘nın da görev aldığı FRENCH CANADIANS takımı başta olmak üzere Luminosity, Rise Nation gibi Kuzey Amerika ülkelerinin takımlarının da büyük turnuvaya dave edildiğini görüyoruz.

Dreamhack Winter 2017 turnuvası 1-3 Aralık 2017 tarihlerinde oynanacak olup, eleme maçlarının hepsi tek harita üzerinden oynanacaktır. Eleme maçları hariç turnuvadaki diğer maçlar ise her zamanki alışkın olduğumuz 3 maçlık sistemi üzerinden oynanmaya devam edecek.

Son olarak Dreamhack Winter 2017 turnuvası davet edilen takımların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dreamhack Winter 2017 Davetli Takımlar
Dreamhack Winter 2017 Davetli Takımlar

 

 

Önceki İçerikDrift Streets Japan
Sonraki İçerikROOTS

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.