MAZ!

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
MAZ!
MAZ!

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri whosgamingnow sitesi karşılıyor. Whosgamingnow sitesi şuan için yaptığı dağıtımla bizlere MAZ! oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Vermiş olduğumuz bu adrese girerek siteye steam hesabımızla giriş yapalım. Daha sonra yine oyunun dağıtıldığı sayfaya gelerek sitenin bizden yapmamızı istediği görevleri yapalım. Bu görevler oldukça basit: steam gruplarına girme ve verilen bağlantıyı ziyaret etme gibi tek tıkla yapılacak basit zahmetsiz görevler. Görevleri yaptıktan sonra enter butonuna basalım ve bu işlemin ardından her şeyi doğru yapmışsak oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

MAZ! Oyunu Hakkında Bilgi

MAZ! adlı oyun XoDupo ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur.Uzay ortamında güzel bir maceraya giriştiğimiz bu oyunda önümüze çıkan yemleri kaçırmamaya çalışıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: 1 Kullanıcı incelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Ekim 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat MAZ! oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.