Destiny 2’nin konsol betası ön yüklemeye açıldı

1
destiny 2 logo

Destiny hayranlarının çok yakından bildiği üzere serinin ikinci oyunu olan Destiny 2’nin betası önümüzdeki hafta PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu haberin ardından haftaya Destiny 2 betasını sabırsızlıkla bekleyen oyuncular için bir başka güzel haberimiz daha olacak. Bugün yapılan bir duyuru ile oyuncular bugünden itibaren Destiny 2 oyununun betasını ön yükleme ile indirebilecekler. Eğer Destiny 2 oyununu ön sipariş ile satın aldıysanız ve oyuna ait kodunuz varsa yazımızın devamı kesinlikle sizler için biçilmiş kaftan niteliğinde.

Eğer Destiny 2 oyununun ön siparişini yaptıysanız oyuna ait bir koda da sahipsiniz demektir. Sahip olduğunuz bu kodları Bungie.net adresi üzerinden girip etkinleştirme işleminde bulunabilirsiniz. Etkinleştirme işlemini tamamladığınız takdirde site sizlere herhangi bir platformun beta programına katılmanız için öncelik tanıyor. Ardından sizlere bir indirme linkiyle betanın ön yüklemesi sunuluyor ve bu indirme işlemini yapıyorsunuz. Fakat eğer PlayStation 4 kullanıcısıysanız 18 Temmuz’a, Xbox One kullanıcısıysanız 19 Temmuz’a kadar oyunu oynayamacağınızı belirtmemizde büyük fayda var. Yani özet olarak Destiny 2 için ön siparişte bulunan kullanıcılar betaya çok daha erken bir tarihte erişebilirken, Destiny 2 oyununu ön sipariş vermeyen kullanıcılar ise 21 Temmuz ile 23 Temmuz tarihleri arasında Destiny 2’nin betasına erişme şansına sahip olacaklar.

Destiny 2’nin betası için yayımlanan videoya baktığımızda ise bizleri oldukça güzel bir dünyanın beklediğini rahatça söyleyebiliriz. Destiny 2’nin betasının ön indirme boyutlarından bahsetmek gerekirse PS 4’de 15 GB’lık bir alan ile Xbox One’da 12.8 GB’lik bir alanın indirmeye açılacağını sizlere belirtmek isteriz. Son olarak daha önceden de bildiğiniz üzere Destiny 2’nin tam sürümünün konsollarda çıkış tarihi 6 Eylül 2017, PC kullanıcıları için çıkışının ise 24 Ekim 2017 tarihinde olacağını sizlere hatırlatmakta fayda var. Destiny 2 oyunu Bungie’nin ifadelerine göre oyunculara ilk oyundan çok çok daha fazlasını verecek ve “Şuana kadar gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyecek”miş. Bungie tarafından oldukça iddialı cümlelerin ardından oyunculara olarak Destiny 2 oyununu büyük merak içerisinde bekliyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.