Make it indie: Bedava Steam Key

0
Make it indie!
Make it indie!

Bedava steam key köşemizde bugün ghame.ru sitesi kendine yer bulmuş durumda. Ghame.ru sitesi şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına Make it indie! adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunun kodunu almak için yapmanız gereken işlem ise ilk olarak bu bağlantıya tıklayarak dağıtımın yapıldığı siteye girmek. Ardından sağ üst köşedeki butonu kullanarak siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Bu işlemleri yaptıktan sonra sitenin anasayfasına yönlendirileceksiniz. Anasayfada ise Make it indie! yazısının sağ tarafında bulunan Get Key adlı butona tıklayıp ekranda çıkan görevleri yaptığınız zaman oyunun kodunu alabileceksiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Make it indie! Oyunu Hakkında Bilgi

Make it indie oyunu interaktif bir hikayeye sahip bağımsız yapımcı tarafından yapılan bir macera oyunudur. Başarımlarını kazanmanın aşırı kolay olduğu bu oyunu oynayan oyuncuların neredeyse tamamı başarımların tamamını yapıyor. Ek olarak bildiğimiz oyunlardan farklı olan bu oyunun çoğu yerinde gerçek videolar göreceksiniz. Çünkü oyunun neredyse tamamı bu videolar üzerinden işleniyor. Videolar üzerinden çeşitli seçimlerde bulunarak bir hikaye yaratıp ona göre oynadığımız bu oyunun oyun süresi ise ortalama olarak 3 saat civarı sürüyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (344 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 1 Nisan 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Make it indie oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.