Creature Clicker – Capture, Train, Ascend: Bedava Steam Key

0
Creature Clicker - Capture, Train, Ascend!
Creature Clicker - Capture, Train, Ascend!

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için marvelousga sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Creature Clicker – Capture, Train, Ascend oyununun kodları dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Creature Clicker adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığ sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Creature Clicker – Capture, Train, Ascend Oyunu Hakkında Bilgi

Creature Clicker – Capture, Train, Ascend isimli bu oyun şuan için erken aşamasında olan ve Phat Phrog Studios tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Oyunda fantastik yaratıkları yumurta döneminden beri yöneten bir kişiyi canlandırıyorsunuz. Zaman zaman bu yaratıkları yönetme konusunda karşımıza bir takım sıkıntıların çıktığı bu oyun genel olarak tıklama ile oynanan bir oyundur. Bu cümlemizi oyunu açtığınız zaman daha iyi anlayacaksınız.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (52 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Nisan 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Creature Clicker – Capture, Train, Ascend oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.