Bedava rastgele oyun dağıtımı

0
random steam game

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için marvelousga sitesi yapmış olduğu ve adını çılgın gizemli keyler olarak koyduğu dağıtımda site kullanıcılarına özel steam kodları dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Marvelous Steam Key Monthly (testing) adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığ sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Ücretsiz verilen bazı oyunların tanıtımı

Crash Force Oyunu Hakkında Bilgi

Şuan için erken erişim aşamasında olan Crash Force oyunu çıkışını 20 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirmişti. Bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen ve oldukça sağlam grafiklere sahip olan macera ve rol yapma öğelerini kendi içerisinde barındıran bu oyun biz oyunculara güzel bir uzay atmosferi yaşatmasını başarıyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (183,860 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 13 Ağustos 2013
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Crash Force oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.