Business Tour: Bedava Steam Key [880 Kaldı]

1
Business Tour
Business Tour

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi var. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına Business Tour oyununun steam kodu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekilde: İlk olarak dağıtımın yapıldığı marvelousga sitesine bu adrese tıklayarak giriyoruz. Bu işlemin ardından siteye steam hesabımız ile giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sitede şuan için dağıtılan oyunların listesi çıkacaktır. Bu listeden şuan için üst sıralarda olan Business Tour yazısının yanındaki open giveaway yazısına tıklayalım ve dağıtımın olduğu sayfaya gelelim. Eğer bu işlemi yapamadıysanız üstteki adrese tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Dağıtımın yapıldığı sayfada ise oyunun kodunun ekrana çıkabilmesi adına site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecektir. Bu görevler steam gruplarına girme, verilen sayfaları ziyaret etme vb. kısa görevlerdir. Görevleri yaptığınız zaman ise oyunun kodu ekranda belirecektir. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Business Tour Oyunu Hakkında Bilgi

Business Tour bağımsız yapımcı tarafından oyundan dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Adından da anlaşıldığı üzere iş dünyası ve kapitalist sistemi kapsayan bu oyunda kenimize bir şirket kurarak rakiplerimz karşısında ilerlemeye çalışıyoruz. Son olarak resmi Türkçe dil çalışmasının yapılıp steam üzerinden uygulandığı bu oyunda güzel zaman geçireceğinizi düşünüyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Evet. Resmi olarak bir çeviri çalışması yapılmış olup oyuna uygulanmıştır.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.