Batman: The Enemy Within geliyor!

3
Batman: The Enemy Within
Batman: The Enemy Within

Batman… Gotham Şehri’nin baş kahramanı, kötülerin düşmanı, en karizmatik süper kahraman. Özelliklerini saymakla bitiremeyeceğiz karizmatik süper kahraman Batman dedin mi akar sular durur. En çok sevilen süper kahramanlar arasında kendine yer bulan Batman, Batman: The Telltale Series ile ikinci sezonuna resmi olarak kavuşuyor. Hem de aklınıza gelen süreden çok daha kısa bir sürede! 8 Ağustos 2017 tarihinde bizlerle kavuşacak olan oyun, ilk oyunda olduğu gibi yine toplam 5 bölümden oluşacak.

8 Ağustos 2017 tarihinde oyun dünyasındaki yerini alacak yeni sezonun ilk bölümü ise “The Enigma” olacak. Bildiğiniz gibi The Enigma dendiğinde adından da anlaşılacağı üzere oyunda sevilen kötü adam Riddler’ı göreceğiz. Yeni sezonda, Gotham Şehrine geri dönen Riddler, yine Batman’dan daha zeki olduğunu kanıtlamak adına bazen eğlenceli bazen de gerilim dolu bilmecelerini bizlere sunuyor olacak. Batman dedik mi Joker’dan bahsetmemek olmaz. Batman’ın azılı düşmanı ve en sevilen kötü adam olan Joker ise bu oyunda kendine yer bulacak .Joker, Mark Hamill’dan sonra en iyi ikinci seslendirme isimlerinden Troy Baker tarafından seslendirilecek.

Telltale Games yeni oyunu tanıtırken “Batman’in hangi yeni dostlarına güvenmeyi seçeceksiniz? Ve Bruce Wayne’i ne kadar karanlığa sürükleyeceksiniz?” gibi gizemli sorular sormayı da ihtmal etmedi. Son olarak ilk oyunu oynayan ve kayıt dosyalarını saklayan oyunculara da oldukça güzel bir haberimiz var. Batman: The Enemy Within oyununda ilk oyunun save dosyaları ile devam etmeniz mümkün olacak. Bu sayede yeni sezonda, ilk oyundaki seçimlerinizin etkisini yaşamaya devam edebileceksiniz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Telltale Games tarafından yayımlanan Batman: The Enemy Within oyununun fragmanı ile baş başa bırakalım. Sizlerin Batman: The Enemy Within oyunu hakkında neler düşündüğünüzü ise oldukça merak ediyoruz. Sizce yeni sezon ilk sezonki gibi tutulacak mı, düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.