Aynı Anda 3 GooCubelets Oyunu: Ücretsiz Steam Keyleri

0
3 GooCubelets Games Vol.2
3 GooCubelets Games Vol.2

Ücretsiz steam oyunları köşemizde bugün keychampions sitesi ile karşınızdayız. Şuan için keychampions sitesi 3 tane GooCubelets oyununa ait ayrı steam kodlarını sitesinde teker teker dağıtmaktadır. Yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak bu sayfaya gidip siteye steam hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Siteye steam hesabınız ile giriş yaptıktan sonra ise karşınıza oyunların listesi çıkıyor. Almak istediğiniz oyunun yanında yazan Go To Giveaway yazısına tıklayıp verilen görevleri yaptığınız takdirse ise oyunun kodu sizlerle paylaşılacaktır. Görevler ise yine oldukça basit, steam grubuna üye olmak verilen bir sayfaya girip göz gezdirme, twitterdan takip etme gibi sıradan görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

3 GooCubelets Games Vol.2 Oyunu Hakkında Bilgi

Basit eğlence ve bulmaca türünde olan bu oyunda 50 adet bulmaca bizleri bekliyor durumda. Küplerle oynadığımız bu oyunda genelde zorlu bulmacalar bizi beklemekte ve yaptığımız tek hatada bütün emeğimiz boşa gidebilmektedir. O yüzden oyunu oynarken dikkatimizi vermemiz ve titiz bir şekilde oynamamız gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla olumlu
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Ekim 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.