People Eater: Bedava Steam Beta Kodu

0
People Eater
People Eater

Ücretsiz steam oyunu köşemizde getbetakeys sitesi var. Site şuan için People Eater oyununa ait steam beta kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip Grab your People Eater beta key: yazısının altında bulunan yere email adresinizi ve adınızı yazmak. Bu işlemi tamamlayıp Get Your Key adlı butona tıklayın. Butona tıkladıktan sonra ise size birkaç saniye içerisinde email gelecek ve gelen emaili açıp en alttaki PDF indirme dosyasını indirdiğinizde size özel olarak hazırlanmış keyi PDF olarak indirip alabileceksiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

People Eater Oyunu Hakkında Bilgi

People Eater isimli bu oyun Perfect Square Studios LLC ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazanıdırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere sürekli olarak karşımıza çıkan insanları yiyeceğimiz bu oyunda amacımız olabildiğinde fazla insanı midemize atmak olacak.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 25 Temmuz 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat People Eater oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.