All Guns On Deck: Ücretsiz Steam Key

0
All Guns On Deck
All Guns On Deck
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için All Guns On Deck oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

All Guns On Deck Oyunu Hakkında Bilgi

All Guns On Deck şuan için erken erişimde olan bir strateji oyunudur. Gemi ve uçak savaşlarının içerisinde kendimizi bulduğumuz bu oyunda bütün savaş gemilerimizi ve savaş uçaklarımızı doğru bir şekilde konumlandırarak düşmanla savaşmaya çalışıyoruz. Gerçekten en ufak bir değişikliğin bütün savaşa çok rahat bir şekilde etki ettiği bu oyunda adımlarınızı en az üç kere düşünmeden atmamanızı öneriyoruz. Zira oyun gerçekten oyuncuyu zorlayan bir oyun. Bu zorlayıcı savaş oyununda bütün dünyayı ele geçirme konusunda hepinize şimdiden başarılar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Olumsuz (20 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 25 Ağustos 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. All Guns On Deck oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.