Alien Shooter 2 Reloaded: Ücretsiz Steam Key

0
Alien Shooter 2 Reloaded
Alien Shooter 2 Reloaded

Ücretsiz steam key köşemizde bugün woobox sitesi bizleri karşılıyor. Şuan için woobox sitesi Alien Shooter 2 Reloaded oyununa ait 50.000 adet steam keyini ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlemler şu yönde, ilk olarak bu bağlantıya tıklayıp siteye giriş yapıyoruz. Siteye girer girmez burada bize doğum tarihimizi soruyor, buraya doğum tarihimizi giriyoruz ve confirm butonuna basıyoruz. Dikkat burada yaşımızı 13’den büyük girmemiz gerekiyor. Daha sonra işlemleri bitirdiğimzde alt kutucuğa mail adresimizi girip ilgili sosyal medya hesaplarını beğendikten sonra Enter butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Son olarak woobox sitesinin bazen keyleri vermediği oluyor, zaman zaman tekrar deneme yaparak keyleri alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Alien Shooter 2 Reloaded Oyunu Hakkında Bilgi

Alien Shooter 2 Reloaded isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Oldukça karanlık bir temanın hakim sürdüğü bu oyunda içinde bulunduğumuz şehrin istilasına karşı şehrimizi savunmamız bizden isteniyor. Bu amaç doğrultusunda acımasızda karşımızdaki katlettiğimiz bu oyunda içimizdeki caninin ortaya çıkışına şahitlik edebiliriz.

  • Oyuna ait incelemeler:Çok Olumlu (228 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 14 Mart 2009
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Alien Shooter 2 Reloaded oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.