Sleengster: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Sleengster
Sleengster
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Egyptian Senet oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Sleengster Oyunu Hakkında Bilgi

Sleengster adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Oyunun kapağına ve oyun içi atmosfere baktığınızda oyuncuların aklına direkt olarak angry birds adlı oyunu getiren bu yapım birçok yönüyle ve grafikleriyle angry birds adlı oyuna benzemektedir. Oyunda bir domuzu kontrol ederek çeşitli maceralara girişiyoruz ve karşımıza birtakım zorluklar çıkıyor bazen kaçma bazen şiddet, yok etme yoluyla zorlukları geçebildiğimiz bu oyun zaman geçirmek için oldukça ideal bir oyun.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (28 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Aralık 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Sleengster oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.