Wyatt Derp

0
Wyatt Derp
Wyatt Derp

Ücretsiz steam oyunu köşemizde yine bizleri gleam.io sitesi selamlıyor. Gleam.io sitesinde şuan için Wyatt Derp oyununa ait steam kodarının dağıtımı yapılmaktadır. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu bağlantıya tıklayarak dağıtım yapan sayfaya giriyoruz. Ardından sayfada dağıtıcının bizden istediği görevleri sırası ile yapıyoruz. Bu görevler zor değil; twitterdan takip etmek, steam grubuna üye olmak gibi sabit görevler. Tüm bu görevleri yaptıktan sonra ise oyunun steam kodu ekranda belirecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Wyatt Derp Oyunu Hakkında Bilgi

Hepimiz çocukluğumuzda Vahşi Batı filmlerini, dizilerini ve çizgi filmlerini izlemişizdir. Çoğu zaman RedKit gibi gezip Vahşi Batı’daki kanunsuzları avlamak istemişizdir. İşte Wyatt Derp oyunu bizim tam olarak bunu yapabilmemize imkan veriyor. Oyunda adaleti kendisi sağlayan bir kovboyu canlandırıyoruz ve Vahşi Batı’nın acımasız dünyasında maceramıza başlıyoruz. Bizlere Vahşi Batı atmosferini sonuna kadar yaşatacak olan bu güzel oyunu mutlaka oynamanızı öneriyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (762 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 17 Mart 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Wyatt Derp oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.