VITATIO 2

0
VITATIO 2
VITATIO 2

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Vitatio 2 oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Vitatio 2! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

VITATIO 2 Oyunu Hakkında Bilgi

VITATIO 2 adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Macera ve bulmaca öğelerini kendi içeriinde barındırmayı başaran bu yapımda bölüm bölüm aşamalı bir şekilde ilerleyerek önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz. Daha çok kristal ve elmasların dengesiyle uğraştığımız bu oyunda koyduğumuz her parça hayati bir öneme sahip oluyor. Dolayısıyla tek bir yanlış hamlede bütün bölümün kaderini belirleyecek bir işlem yapabiliyorsunuz.

  • Oyuna ait incelemeler: 7 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 12 Nisan 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat VITATIO 2 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.