Ultimate Fishing Simulator Beta

0
Ultimate Fishing Simulator
Ultimate Fishing Simulator

Ücretsiz steam oyunu köşemizde docs.google sitesi var. Site şuan için Ultimate Fishing Simulator oyununa ait steam beta kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip aşağıdaki anteke gerekli bilgileri doldurarak email adresinizi yazmak ve ardından Gönder! adlı butona tıklamak. Daha sonra sizin vermiş olduğunuz email adresinize belirli bir süre sonra oyunun beta kodu yollanacaktır. Oyunun beta kodunun ne zaman yollanacağını bilmediğimiz için kesin bir tarih veya saati sizlere belirtemiyoruz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Ultimate Fishing Simulator Oyunu Hakkında Bilgi

Ultimate Fishing Simulator isimli bu oyun Ultimate Games S.A ve Bit Gol ekibinin geliştirmesi sayesinde oyun dünyasına kazandırılmış olan bir spor oyunudur. Muhteşem bir atmosferde balık tutmaya çıktığımız bu oyunda oldukça huzurlu ve eğlenceli dakikalar bizleri bekliyor durumda. Kış mevsimininde yavaştan kendini hissettirdiği bu zamanlarda çayınızı kahvenizi alıp huzur dolu bir ortamda balık tutmaya çıkalabilirsiniz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi:  2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu ve Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Ultimate Fishing Simulator oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikPUBG’ye Alternatif Olan 6 Ücretsiz Oyun!
Sonraki İçerikSolar Flux

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.