Solar Flux

0
Solar Flux
Solar Flux

Ücretsiz steam oyunu köşemizde hrkgame sitesi var. Site şuan için Solar Flux oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam hesabınızla veya siteden bir hesap açarak o hesaba giriş yapmak. Siteye giriş yaptıktan sonra Giveaways —> Free Giveaways yolunu izleyerek dağıtımın yapıldığı sayfaya geliniz ve sayfadaki Get Game isimli butona tıkladığımızda verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Not: Oyunu alabilmek için tarayıcınıza VPN programı indirerek kendinizi farklı bir ülkede göstermeniz gerekmektedir. Bu bağlamda Opera tarayıcısının kendi VPN uygulamasının işe yaradığını sizlere söylemek isteriz.

Solar Flux Oyunu Hakkında Bilgi

Solar Flux isimli bu oyun Firebrand Games tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir strateji oyunudur. Uzay ortamında bulunduğumuz bu oyunda amacımız ise gerekli önlemleri alarak düşman saldırılarına karşı hazırlıklı olmak, gelen saldırılara karşı koymak ve en sonunda mücadeleyi kazanmak. Her hamlesinin oldukça ileriye dönük sonuçlarının olduğu bu oyunda yapmış olduğunuz her hamleyi iki kez düşünerek yapmanızda oldukça büyük bir fayda var.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (62 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 24 Ekim 2013
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Eşli oyun
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Solar Flux oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.