Turbo Pug DX: Bedava Steam Oyunu

9
Turbo Pug DX
Turbo Pug DX

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Turbo Pug DX adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Turbo Pug DX oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz. Ek olarak Golden Giveaways sitesi aşırı yüklenmeden dolayı zaman zaman açılamabilir bu nedenle tekrar denemenizde fayda var.

Turbo Pug DX Oyunu Hakkında Bilgi

Turbo Pug DX isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan iki boyutlu macera oyunudur. Kedi ve köpekleri kontrol edip zorlu bir maceraya çıktığımız bu oyunda bizleri oldukça zorlu engeller bekliyor.
  • Oyuna ait incelemeler:Çok Olumlu (204 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 26 Eylül 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.