Trolley Gold

0
Trolley Gold
Trolley Gold
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Pixel Puzzles UndeadZ oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Trolley Gold Oyunu Hakkında Bilgi

Trolley Gold oyunu adından da anlaşıldığı üzere altınlarla içli dışlı olmamızı sağlayacak olan bir oyun. Oyundaki amacımız ise dünyadaki bütün altınları toplamak. Bağımsız yapımcı taraından yapılmış olan bu oyun bizi eğlendirmeyi oldukça başarıyor. Ülke ülke gezip o ülkelerdeki madenlerden altınları toplama macerasında çoğu zaman karşımıza bir takım engeller çıkıyor. Bölüm sistemi ile ilerleyen oyunda her bölümde altınları alabilmek için uygulayacağımız yöntemler farklı olmakta.
  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir inceleme bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 17 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Trolley Gold oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması ne yazık ki bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.