Torch Cave: Ücretsiz Steam Oyunu

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
Torch Cave
Torch Cave

Bedava steam key köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Torch Cave oyununun kodlarını kaçıranlar için tekrardan ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Torch Cave Oyunu Hakkında Bilgi

Torch Cave isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence, macera oyunudur. Oyunda bulunan Bravado adlı karakterin kurtarılması konusunda bizlere büyük bir sorumluluk düşen bu oyunda oldukça zorlu bir macera bizi bekliyor. Bu zorlu macerada yanınızdaki arkadaşlarınıza güvenmeyi ihmal etmeyin.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (137 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 15 Temmuz 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Torch Cave oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.