The Witcher 3’ün HD versiyonu için video yayınlandı!

0
The Witcher 3
Geralt

Çıkış yaptığı günden beridir oyun dünyasının vazgeçilmez oyunları arasındaki yerini koruyan Witcher, her geçen gün kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Netflix’in dizi olarak karşımıza çıkardığı Witcher bu olayın ardından tekrardan hem oyuncular hem de izleyiciler arasında popüler olmaya başladı. Durum böyleyken de tekrardan bağımsız geliştiriciler Witcher için kolları sıvadı.

Bildiğiniz üzere uzun yıllardır bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen oyun modları bazen oyunun kendisinden bile daha güzel olabiliyor. Bu durumun gerçekten farkında olan oyunseverler ise kendini kanıtlamış olan bağımsız geliştiricileri büyük bir heyecanla takip ediyor, geliştirdikleri modları büyük bir hevesle oynuyorlar. Hali hazırda zaten fazlasıyla büyük bir oyuncu kitlesini elinde barındıran Witcher’ın fazlasıyla modu mevcut.

Uzun emekler sonucu geliştirilen The Witcher 3 HD Reworked Project de bağımsız geliştiriciler tarafından yapılan bir başka mod olarak karşımıza çıkıyor. Bu modun en güzel yanı ise oyunun orijinal versiyonuna hiçbir şekilde müdehale etmeden sadece görsel yenilikler getirmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Bundan önce de birçok oyun moduyla oyuncuların beğenisi kazanan ve bu modun geliştirilmesi konusunda çalışmalarını sürdüren Hogan PL, The Witcher 3 HD Reworked Project ‘in son sürümü olacak The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate‘in, The Witcher 3’ün normal sürümü ile olan karşılaştırma videosunu geçtiğimiz günlerde YouTube üzerinden bizlerle paylaştı. Hogan yapmış olduğu bu karşılaştırmada şimdiden birçok oyuncuyu büyüledi diyebiliriz. Bu mod serinin son versiyonu olarak oyuncuların beğenisine sunulacak olan The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate daha çok, oyun içerisinde yer alan NPC karakterlerin görüntülerinin iyileştirilmesi üzerinde duruyor.

Yukarıdaki karşılaştırma videosundan da rahatça gördüğünüz üzere oyun baya bir değişmiş diyebiliriz. Şu an için oyuncuların büyük merakla beklediği The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate’in ne zaman çıkacağı net olarak açıklanmış değil fakat bu modla ilgili meydana gelen gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bu adres üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.