The Troma Project ve RoBoRumble

0
The Troma Project
The Troma Project

Ücretsz steam oyunu köşemizde dlh.net sitesi bulunmakta. Site şuan için The Troma Project ve RoBoRumble oyununu ücretsiz olarak dağıtmakta. Oyunu almak için: Bu adrese gidip siteye üye değilseniz üye oluyoruz. Üye olma işlemi en kısa facebook üzerinden giriş yap denilerek gerçekleştirilebilir. Böylece bir kaç saniye içerisinde üye olmuş olursunuz. Daha sonra oyunun dağıtıldığı sayfaya gidip oyun resminin altındaki “Like” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Like butonuna tıkladıktan sonra site sizin robot olup olmadığınızı kontrol etmek isteyecektir. Eğer pek ingilizce bilmiyorsanız hemen testi geçme yolunu size verelim. Robot doğrulama kodunu geçmek için karşınıza çıkan ekrandaki en küçük kareye tıklayacaksınız. Tabi tıklayacağınız bu karenin rengi de önemli. Tıklayacağınız karenin rengini doğrulama sayfasında üst kısımda bulunan yazıdan öğrenebilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Troma Project Oyunu Hakkında Bilgi

The Troma Project isimli bu oyun Nekrosoft Interactive ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir strateji oyunudur. Belalar dolu bir şehir içerisinde hayatta kalmaya çalıştığınz bu oyunda karşınıza çıkan ve sizi öldürmek isteyen diğer insanları öldürerek yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda oldukça dikkatli ve planlı hareket etmenin bize büyük kolaylık sağlayacağı The Troma Project oyununda düşünerek hareket etmekte büyük faydanın olduğunu söyleyebiliriz.

  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (31 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Ekim 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
Önceki İçerikGTA 6 Türkçe mi olacak?
Sonraki İçerikKraven Manor

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.