The Orb Chambers: Bedava Steam Oyunu

0
The Orb Chambers
The Orb Chambers

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için The Orb Chambers oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan The Orb Chambers! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Orb Chambers Oyunu Hakkında Bilgi

The Orb Chambers adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülmüş. Klasik iki boyutlu aksiyon ve strateji oyunu olan bu oyunda güzel müzikler eşliğinde maceramıza başlıyoruz. Karanlık bir atmosfere sahip olan oyunda kontrol ettiğimiz karakterlerin karlılaştığı çeşitli engelleri geçmesine yardımcı olarak girdiği platformun sonuna doğru gitmesini sağlıyoruz. Çoğu zaman karanlıklar içerisinde kaldığımız bu oyunda bu yüzden attığımız her adım hayati bir öneme sahip çünkü karanlıkta görmeyip yanlış bir adım attığımızda bu hareketimiz karakterimizin ölümüyle sonuçlanıyor.

  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor. Genellikle olumlu
  • Oyunun çıkış tarihi: 5 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. The ORB Chambers oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.