Gems of the Aztecs: Bedava Steam Kodu

0
Gems of the Aztecs
Gems of the Aztecs

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri simplo sitesi karşılamakta. Şuan için simplo sitesi kullanıcılarına Gems of the Aztecs adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Gems of the Aztecs Oyunu Hakkında Bilgi

Gems of the Aztecs, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Aynen Candy Crush oyununun mantığına sahip olan bu oyun zaman geçirmek için oynanabilir.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için 5 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 22 Nisan 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Gems of the Aztecs oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.