The Last Hope veya Trump vs Mafia: Bedava Steam Oyunları

2
The Last Hope
The Last Hope

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi var. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına The Last Hope veya Trump vs Mafia oyununun steam kodu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekilde: İlk olarak dağıtımın yapıldığı marvelousga sitesine bu adrese tıklayarak giriyoruz. Bu işlemin ardından siteye steam hesabımız ile giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sitede şuan için dağıtılan oyunların listesi çıkacaktır. Bu listeden şuan için üst sıralarda olan The Last Hope: Trump vs Mafia or Random Steam Key! yazısının yanındaki open giveaway yazısına tıklayalım ve dağıtımın olduğu sayfaya gelelim. Eğer bu işlemi yapamadıysanız üstteki adrese tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Dağıtımın yapıldığı sayfada ise oyunun kodunun ekrana çıkabilmesi adına site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecektir. Bu görevler steam gruplarına girme, verilen sayfaları ziyaret etme vb. kısa görevlerdir. Görevleri yaptığınız zaman ise oyunun kodu ekranda belirecektir. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

The Last Hope Oyun Hakkında Bilgi

The Last Hope oyunu bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülmüş bir kıyamet sonrası atmosferi oyunudur. Oyunda bitmiş bir insanlığın son umudu olarak ortaya çıkıp insanlığı ve dünyayı kurtarmak adına çeşitli işler yapıyoruz. Teknoloji çağının cesur bir şovalyesi olarak karşımıza çıkan tehlikeleri atlatmamız ve amacımıza ulaşmamız gerekiyor. Oyunun ilk bölümünde çeşitli tehlikelerden kurtulduktan sonra ikinci bölümde bize seçim hakkı veriliyor. Bu bölümde istediğimiz bir ülkeyi seçip kurtarma işine o ülkeden başlayabiliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (36 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Last Hope oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.